Головна » 2014 » Жовтень » 23 » НОВАТОРСТВО
09:05
НОВАТОРСТВО

Новаторський підхід до проведення занять з дисципліни «Інтелектуальна власність»

20 жовтня 2014 р. за розкладом студентів 5 курсу розпочалась звичайна лекція з дисципліни «Інтелектуальна власність» (лектор – ст. викладач кафедри організації виробництва, бізнесу і менеджменту Калініченко Сергій Миколайович). Звичайна, але все ж таки незвичайна.

Дисципліна «Інтелектуальна власність», власне кажучи, як і економіко-правова категорія «інтелектуальна власність», за своїм визначенням не є звичайними. Це завжди актуально, інноваційно, незвично та оригінально. Це те, що постійно породжує чисельну кількість дискусій, суперечок, досліджень тощо.

Чим же відрізнялась лекція 20.10. 2014 з дисципліни «Інтелектуальна власність» від усіх попередніх? Характерною рисою стала підготовка рефератів та доповідей студентів англійською мовою. Слово мали студентка 53-ЕПм групи Воловікова Інна з доповіддю «Agreement TRIPS» («Угода ТРІПС») та студентка 54-ОАм групи Губар Анна з доповіддю «Intellectual property in the law of Ukraine» («Інтелектуальна власність в системі права України»). Аудиторія із зацікавленням слухала доповіді студенток, брала участь в обговоренні питань за тематиками рефератів, а лектор високо оцінив ступінь підготовки студенток рефератів та доповідей англійською мовою, відзначивши, зокрема, доступність та лаконічність викладення матеріалів за відповідними темами. Самі ж студентки одержали задоволення від такого завдання та зацікавлено і відповідально поставились до виконання рефератів.

Безумовно, така практика є важливою для нарощування навиків володіння іноземною мовою студентів та в цілому є цікавою у розвитку творчого потенціалу студентів в цілому та їх науково-дослідної роботи зокрема.

Переглядів: 444 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: