Головна » 2016 » Липень » 15 » ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ
19:55
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ

Дорогі друзі, випускники шкіл, коледжів та технікумів!

 

Ласкаво просимо до навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту (факультет менеджменту) ХНТУСГ ім. Петра Василенка

Менеджмент організацій, економіка підприємства, облік та аудит - це нова економіка, побудована на нових технологіях і знаннях. А технології і знання - найважливіші ресурси для розвитку економіки. Тому потрібна підготовка фахівців-управлінців нової генерації і сучасного рівня. Ми пропонуємо навчання за найпрестижнішими і затребуваними сьогодні спеціальностями. Диплом керівника підприємства, економіста або бухгалтера забезпечить Вам великі конкурентні переваги на сучасному ринку праці, допоможе Вам знайти гідне місце в різних галузях економіки, як в Україні, так і за кордоном. Сміливих, працьовитих, енергійних, націлених на успіх ми чекаємо в нашому інституті!

Загальна формула діяльності інституту:

«Підготовка та перепідготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних і компетентних фахівців,які знають і вміють приймати управлінські і економічні рішення на основі сучасних методів, моделей, технологій, а також останніх досягнень в науці та технологіях».

З повагою, директор

Навчально - наукового інституту бізнесу і менеджменту,

завідувач кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту,

професор Мазнєв Григорій Євтійович

 

Переглядів: 1639 | Додав: Elenapavlyuk88 | Рейтинг: 4.2/8
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: