Головна » 2015 » Травень » 21 » СПАРТАКІАДА ХНТУСГ 2015
21:14
СПАРТАКІАДА ХНТУСГ 2015

19 травня 2015 р. на території спорткомплексу 50-річчя ВЛКСМ відбувся фінальний етап головних спортивних змагань ХНТУСГ «Спартакіада-2015», яка вже 16 років поспіль проводиться між студентами навчально-наукових інститутів ХНТУСГ ім. П. Василенка.

Спорт – це невід’ємна частина життя, яка має надавати натхнення, здоров’я та впевненості у своїх силах. Молодь, яка надає перевагу такому виду діяльності, стає прикладом для інших. Спортивні змагання, насамперед, - це можливість проявити свої навички, командний дух, витримку, силу волі та цілеспрямованість. «В здоровому тілі – здоровий дух!». Існує ряд таких висловлювань, що неймовірно точно описують важливість та корисність спорту. Більш того, існує значне різноманіття видів спортивної активності, і кожен має змогу обрати той, який уподобає йому.

З гордістю можемо стверджувати, що студенти нашого університету безперервно доводять на численних міських, регіональних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, що здатні на великі перемоги!

Впродовж року Спартакіада організовувалась за 19-тьма видами спорту: футбол, волейбол, бадмінтон, легка та важка атлетика, шашки, шахи та інші. Безпосередньо 19 травня відбувся заключний етап змагань, в ході якого були нагороджені переможці та призери за результатами змагань впродовж року.

Для урочистого привітання та нагородження учасників Спартакіади було запрошено почесних гостей: ректора ХНТУСГ, акад., д.т.н. Тіщенка Л.М., голову профспілкового комітету ХНТУСГ, д.т.н., проф. Артьомова М.П., голову комітету у справах молоді і спорту, к.філос.н., доц. Моісєєву Н.І., зав. кафедри фізичного виховання, проф. Гриня Л.В., голову спортивного клубу Русанова О.І., а також видатних спортсменів України, майстрів спорту з різних спортивних напрямів.

Студенти ННІ БМ відзначились надзвичайно високими результатами змагань впродовж року і посіли призові місця у багатьох категоріях:

І місце: волейбол (дівчата);

ІІ місце: волейбол (хлопці), баскетбол (дівчата), бадмінтон (хлопці);

ІІІ місце: шашки.

В процесі фінальних змагань відбулись також змагання з таких видів спорту, як естафета, жим штанги, гирьовий спорт, перетягування канату. За результатами змагань з даних видів спорту студенти ННІ БМ посіли ІІІ місця в таких категоріях: естафета (хлопці), естафета (дівчата), гирьовий спорт, жим штанги, перетягування канату.

Отже, у загальному заліку серед ННІ місця місця розподілилися таким чином:

І місце – ННІ МСМ;

ІІ місце – ННІ БМ;

ІІІ місце – ННІ ТС;

ІV місце – ННІ ЕКТ;

VІ місце – ННІ ПХВ.

Ми від усього серця дякуємо нашим спортсменам за їх спортивну витримку, відданість рідному Інституту та щиро вітаємо їх, бажаємо видатних успіхів та подальших спортивних досягнень!

Романова Руслана,

голова прес-центру студентського комітету ННІ БМ

Переглядів: 363 | Додав: Elenapavlyuk88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: