Головна » 2016 » Березень » 18 » Відбувся важливий і потрібний молодим фахівцям ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
20:33
Відбувся важливий і потрібний молодим фахівцям ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Відбувся важливий і потрібний молодим фахівцям

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Керівництво ХНТУСГ прагне підготувати не тільки висококваліфікованих фахівців, але й дати кар’єрний старт кожному випускнику. За особистої підтримки ректора ХНТУСГ Леоніда Миколайовича Тіщенка, в університеті відбулась традиційна надзвичайно важлива і потрібна справа – Ярмарок вакансій – 2016.

Ярмарок вакансій – інформаційно-роз’яснювальний захід, який мав на меті допомогти молодим фахівцям правильно зорієнтуватися на ринку праці, знайти місце роботи, а також сприяв систематизації необхідних відомостей для успішного професійного старту. Відвідали ярмарку вакансій і студенти ННІ БМ разом з викладачами кафедри обліку та аудиту.

В умовах сьогодення серед вимог роботодавців – фахова компетентність, здатність до професійного розвитку, володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, іноземною мовою, комунікабельність, відповідальність, енергійність, вимогливість до себе, вміння працювати в команді.

Під час ярмарку вакансій студенти та випускники ХНТУСГ мали змогу ознайомитися з потребами сучасного ринку праці та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості. Корисного для відвідувачів стала консультація фахівців служби зайнятості з питань активного пошуку роботи та працевлаштування, складання професійного резюме.

Молодь отримала унікальну можливість у неформальному спілкуванні з роботодавцями дізнатись про специфіку та умови роботи в тій чи іншій компанії, знайти місце для проходження виробничої практики, а також тимчасову або постійну роботу.

 

Маренич Т.Г., Малій О.Г.

Переглядів: 280 | Додав: SK | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: