Головна » 2015 » Жовтень » 22 » ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА, БІЗНЕСУ І МЕНЕДЖМЕНТУ ВІДВІДАЛИ АГРОПОРТ -2015
22:25
ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА, БІЗНЕСУ І МЕНЕДЖМЕНТУ ВІДВІДАЛИ АГРОПОРТ -2015

В Харкові відбувся міжнародний аграрний форум Агропорт -2015, який вже став щорічним комплексним заходом. Вперше даний захід проведений 16-18 жовтня  2014року.

Метою Агоропорту, за словами організаторів, є створення умов для розвитку агробізнесу в нашій країні, обмін досвідом, налагодження нових зв’язків між різними учасниками господарської діяльності, доведення до потенційних споживачів передових методик та технологій агропромислового виробництва.

Дана інформація є корисною не тільки для фермерів та підприємців,  а й для представників освітнього кола та студентства.  Тож викладачі кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту разом зі студентами IV та V курсів Інституту бізнесу і менеджменту із задоволенням та  цікавістю відвідали захід.

Всі з захопленням розглядали представлену на виставці сільськогосподарську техніку та автотранспортні засоби, спілкувалися з представниками компаній-учасників заходу та відвідали тематичні конференції за інтересами (AGRO-COOPERATION, AGRO-PARTNERSHIP та AGRO-MARKET).

 

Ст викладач кафедри ОВБМ
Сагачко Ю.М.

Переглядів: 366 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: