Головна » 2017 » Листопад » 11 » Виставка творчих робіт «Бухгалтер майбутнього»
19:50
Виставка творчих робіт «Бухгалтер майбутнього»

Кафедра обліку і аудиту Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка тісно співпрацює з освітянськими закладами І-ІІІ ступенів Харківського району. Кафедрою був оголошенийу жовтні 2017 року конкурс творчих робіт на тему «Бухгалтер майбутнього» серед учнів шкіл, ліцеїв, колегіумів Харківського району та м. Харкова. Цей захід відбувся за всебічної підтримки відділу освіти і науки Харківської районної державної адміністрації. Метою та головними завданнями конкурсу були популяризація професії бухгалтера, виявлення талановитої молоді та активізація профорієнтаційної роботи кафедри серед школярів.

У конкурсі творчих робіт прийняли участь 25 учнів з 14 шкіл Харківського району та однієї школи м.Харкова.

09.11.2017р. відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт старшокласників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, колегіумів Харківського району та м. Харкова «Бухгалтер майбутнього».

На урочисте відкриття заходу була запрошенадиректор ННІ БМ к.е.н., доцент Заїка С.О., яка привітала організаторів виставки, студентів, присутніх. Вона підкреслила, що кожен випускник у свій час буде вирішувати питання: «Де навчатися?». Молода людина має правильно обрати професію, яка буде надихати її на успішне життя. Також було зазначено, що деякі студенти ННІБМ вже сьогодні працюють за спеціальністю, а випускники економічних спеціальностей є найбільш затребуваними на ринку праці, талановитими, креативними і прогресивними молодими людьми.

На виставку були запрошені викладачі і студенти 1,2, 3, 4, 5 курсів ННІ БМ, всі бажаючі, які мали можливість познайомитися з творчими роботами старшокласників в затишній атмосфері на третьому поверсі головного корпусу ХНТУСГ.

Виставка творчих робіт почала діяти з 8 листопада 2017 року та буде працювати до 13 листопада 2017 року. Відбудеться також урочисте нагородження переможців конкурсу. Завітайте на виставку!

Луценко О.А., Поливана Л.А.

Переглядів: 103 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: