Головна » 2016 » Квітень » 11 » Здобутки кафедри обліку та аудиту на виставці «Освіта Слобожанщини»
18:51
Здобутки кафедри обліку та аудиту на виставці «Освіта Слобожанщини»

7-9 квітня 2016 року за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради у Палаці спорту відбулась Дев’ята Міжрегіональна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2016».

Виставка презентувала для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, представляла здобутки науково-педагогічних колективів та досвід використання інформаційних технологій, допомогала зробити абітурієнтам свідомий вибір навчального закладу.

На виставці були представлені понад 50 навчальних закладів: з України, а також заклади освіти з Польщі, Чехії, Німеччини, Іспанії. Серед учасників був і Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.

На виставці були широко представлені здобутки кафедри обліку та аудиту: підручники з Грифом Міністерства освіти і науки, навчальні посібники та монографії.

Відвідувачі мали змогу отримати відповіді щодо особливостей вступної компанії 2016 року, одержати необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та нової спеціальності – «облік та оподаткування».

Викладачі кафедри разом із студентами знайомили школярів та їх батьків із навчальним закладом, запрошували на навчання, роздавали рекламно-іміджеву продукцію.

Відвідали виставку і студенти Земляцтва Харківського району.

Студенти спеціальності облік та оподаткування розповідали юнакам і дівчатам про особливості навчання в університеті, організацію студентського життя, гостинно запрошували приєднатись до дружньої родини студентів спеціальності «облік та оподаткування».

 

 

Завідувач кафедри обліку та аудиту,

професор, д.е.н. Маренич Т.Г.,

доцент, к.е.н. Малій О.Г.

Переглядів: 278 | Додав: SK | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: