Події

БУДУТЬ КОШТИ НА НАУКУ

Українські науковці отримали ще один канал фінансування їхніх проєктів. Тепер вони зможуть одержати кошти на дослідження та інфраструктуру в межах допомоги, яку ЄС надав Україні в програмі «Горизонт 2020». Порядок відповідного конкурсу був затверджений Урядом  20 листопада 2019 року. Старт першого конкурсу МОН планує на початок 2020-го.

детальніше
Події

До Дня гідності та Свободи

21 листопада згідно в  Указом Президента України щороку в нашій країні відзначають День гідності та свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та 

детальніше
Події

ЗАВЕРШИВСЯ СТУДЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ІМПУЛЬС" ТА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Завершився кар’єрний студентський фестиваль «Імпульс» та ярмарок вакансій для молоді Харкова та області, що проходили на базі нашого університету  20 листопада 2019 року.

детальніше
Події

КАР’ЄРНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ІМПУЛЬС» ТА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

20 листопада 2019 року на базі нашого університету розпочалася загальноміська зустріч роботодавців «Кар’єрний студентський фестиваль «Імпульс» та «Ярмарок вакансій» для молоді Харкова та області.

детальніше
Події

ЗНАЙОМТЕСЬ: ПЕРШИЙ КУРС

Ми починаємо представляти майбутнє університету — наших першокурсників. Які вони? Чим хочуть займатися в студентському житті? Чого чекають від своєї майбутньої професії? Я, Мироненко Ангеліна Олексіївна, студентка 1 курсу, група ТР19-9б. Я з міста Харкова, всі 11 років шкільного життя вчилася на відмінно.

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS