Події

СОТ "Оберіг" запрошує всіх!

Колектив спортивно-оздоровчого табору "Оберіг"  Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка запрошує всіх бажаючих відвідати базу відпочинку і отримати гарний настрій та позитивні емоції.

детальніше
Події

Вітаємо переможців студентської олімпіади з дисципліни «Експлуатація машин і обладнання»

14-15 травня на базі Таврійського державного агротехнологічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» для студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

детальніше
Події

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА

16-17 травня 2019 року  в Таврійському державному агротехнічному університеті імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь, Запорізька область) відбувся ІІ етап олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» та конкурс дипломних проектів і робіт.

детальніше
Події

Вітаємо студентів ННІ ЕКТ з перемогою на Всеукраїнській студентській олімпіаді

З 16 по 17 травня на базі Львівського Національного аграрного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» для бакалаврів та магістрів, в якій студентка ННІ ЕКТ ХНТУСГ здобула перемогу.

детальніше
Події

Підписання Договору про співпрацю

В межах розвитку спеціальності «Туризм» 21 травня відбулася робоча зустріч ректора ХНТУСГ Нанки О. В., директора ННІ БМ Заїки С.О., співробітників кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін з директором україно-болгарської компанії «Турал Сервіс» (Україна) Акопян А.А. з метою підписання Договору про співпрацю.

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS