Події

Шановні випускники шкіл, гімназій, ліцеїв!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка оголошує прийом абітурієнтів на підготовчі курси з української мови, математики, фізики, які забезпечать Вам успішне складання тестів

Для прийому на підготовчі курси необхідні документи:

детальніше
Події

Міжнародний День студентського спорту

Масові змагання та флешмоб із підтягування на поперечині стали окрасою свята до Міжнародного дня студентського спорту на території фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив» у Харкові.

детальніше
Події

Перша подорож нового факультету

У продовження традиції подорожувати та вивчати рідну країну, на цьому тижні студенти та викладачі факультету технологічних систем і логістики здійснили першу загально-факультетську подорож до цікавих міст Слобожанщини.

детальніше
Події

Шановні студенти!

Кафедра культурних універсалій запрошує талановиту молодь на заняття до творчої лабораторії кафедри.

Театр «Джерело» неодноразовий переможець у театральних заходах проводить набір до свого складу. В цьому навчальному році кафедра залучатиме театр до міжнародних фестивалів! Приходьте, та здобудьте професію ведучого різноманітних шоу та актора.

детальніше
Події

Ознайомча екскурсія для закордонних гостей

Дуже насиченим видався останній день тижні - 21 вересня! За програмою міжнародного співробітництва DAAD зустрічали колегу з Рейн-Ваальського університету (Німеччина) координатора міжнародних програм університету Rhine Waal Анна Єлісєєва та провели ознайомчу екскурсію по 5 навчально-науковим інститутам ХНТУСГ. 

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS