Події

УВАГА!

Запрошуємо на День відкритих дверей! 13 квітня 2019 року - чекаємо на Вас і будемо раді вітати у стінах ХНТУСГ!

 

детальніше
Події

STEM-день логіста

22 березня факультет ТСЛ Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка на запрошення Харківського міського центру зайнятості, з яким співпрацює не перший раз, а саме викладачі факультету Ларіна Т.Ф, Бережна Н.Г. та Кутья О.В. та студенти Підвисоцька О., Доброва С. та Алпеєва Є. взяли участь у STEM-день логіста.

детальніше
Події

Олександр Нанка: «Наші плани будуть реалізовані!»

З 14 по 16 березня відбувалась найголовніша подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13). Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка отримав високі нагороди на заходах.

детальніше
Події

Атестація осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель

На виконання Угоди з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) «Про співробітництво щодо створення атестаційних комісій, що будуть проводити професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем», на підставі Законів України «Про енергетичну ефективність будів

детальніше
Події

І Всеукраїнський круглий стіл «Теорія і практика сучасної науки очима молоді»

21 березня, на факультеті технологічних систем і логістики за ініціативи керівника наукової спільноти факультету, завідувача кафедри агрологістики та управління ланцюгами постачань д.е.н. Ларіної Т.Ф., відбувся І Всеукраїнський круглий стіл «Теорія і практика сучасної науки очима молоді».

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS