Події

ХНТУСГ - у серці назавжди! (Світлини)

У житті кожної людини трапляються такі події, пригадуючи які починаємо посміхатись, а на серці від цього стає тепліше. Мені здається, що отримання заслужених дипломів 2-го рівня вищої освіти «Магістр» у ЗВО, а саме – у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка можна, і навіть треба віднести до цього.

детальніше
Події

УВАГА!

Увага! Важлива інформація, стосовно подій, які відбудуться найближчим часом у ХНТУСГ!

  

детальніше
Події

Шановні студенти!

У зв’язку з призначенням стипендії на II семестр 2018/2019 навчального року для її своєчасного отримання необхідно терміново оформити стипендіальні картки ПриватБанку.

детальніше
Події

Вже з 5 лютого починається реєстрація на ЗНО!

Вже з 5 лютого починається реєстрація на ЗНО. Рекомендуємо Вам зареєструватися на 4 предмети ЗНО та просимо звернути увагу на перелік конкурсних пропозицій. За детальнішою інформацією звертайтесь до приймальної комісії.

детальніше
Події

ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 208 «Агроінженерія»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18 вересня 2018 року № 1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» Харківський національний технічний університет сільського господарства іме

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS