Квест-знайомство з університетом

Початок нового навчального року для студентів-першокурсників, що навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», розпочався з цікавої події: викладачі кафедри ЮНЕСКО "Філософія людського спілкування" та соціально-гуманітарних дисциплін разом із  студентами-другокурсниками провели для них захоплююче квест-знайомство з університетом.

Як розповіла доцент кафедри ЮНЕСКО, к. іст. н. Наталія Бондар, квест розпочався із знайомства з  кафедрою, а далі, виконуючи завдання та вдало долаючи перешкоди, студенти ознайомилися із структурними підрозділами університету, що знаходяться в головному корпусі: профспілковим комітетом, дирекцією навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, бібліотекою, виставково-музейним центром тощо. Наприкінці пригоди на студентів чекав не менш захоплюючий квест «Таємниці підземелля», наповнений містикою та загадками.

Завершилися пригоди дружнім чаюванням. Сподіваємося, що подібні заходи стануть доброю традицією, яка об’єднуватиме студентів та надихатиме їх на активну наукову і творчу роботу. 

Центр медіакомунікацій ХНТУСГ