ДРУГИЙ ФІНАНСОВИЙ ЯРМАРОК

26 квітня  в PremierPalaceHotel у Харкові відбулась одна з головних подій українського бізнес-простору — «Другий Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу».діяльності НУФ за рік. Від Харківського національного технічного університету сільського господарства ім п. Василенка участь у заході взяла - Мандич Олександра Валеріївна, д.е.н., доцент, голова Ради молодих вчених університету.

Довідка. Другий Фінансовий Ярмарок — унікальна платформа, яка надає малому та середньому бізнесу можливість отримати актуальну інформацію про банківські, лізингові та страхові продукти для МСБ та інші можливі джерела фінансування. Це чудова нагода для підприємців отримати бізнес-консультації, а також налагодити контакти та нові партнерські відносини. Захід запроваджено Німецько-Українським Фондом (НУФ)за фінансової підтримки Уряду Німеччини з метою зближення представників МСБз провідними гравцями фінансового ринку України.

Однією з основних тем ярмарку стала роль місцевих органів влади у розвитку українського підприємництва. Відбувся обмін досвідом щодо участі в Програмі фінансування інвестиційних проектів МСБ між учасниками панелі в форматі діалогу. Представники обласних державних адміністрацій розповііли про свій досвід впровадження Програми, важливі акценти та кейси з практики, а підприємці Харкова із власного досвіду детально розказали, як долучитись до Програми.