Конференція трудового колективу ННІ ПХВ, щодо обрання кандидата на посаду директора ННІ

18 квітня в ННІ ПХВ відбулася знакова подія – Конференція трудового колективу, на якій, згідно «Закону про Вищу освіту», колектив інституту обирав кандидата на посаду директора. В заході брали участь: ректор ХНТУСГ Нанка О.В. , голова профспілкового комітету ХНТУСГ Кісь В. М., а також 51 співробітник та 18 студентів.

Згідно регламенту для проведення конференції було обрано президію: голова профспілкового комітету ННІ ПХВ, к.т.н., доцент кафедри ВМ Сичова Т.О.; старший викладач кафедри ОІПХВ к.т.н. Лук’янов І.М.; старший викладач кафедри ТПХВ Боровікова Н.О.

Кандидат на посаду директора НННІ ПХВ к.т.н., доцент Бредихін В.В. окреслив своє бачення перспектив розвитку інституту і наголосив на потужному потенціалі для розвитку, який криється в співробітниках, студентах і випускниках інституту.

У підтримку кандидатури виступили д.т.н., професор Богомолов О.В., д.т.н., професор Спольник О.І., к.т.н., доцент Півень М.В., к.т.н. Лук’янов І.М.

Ректор ХНТУСХ, академік Нанка О.В. у своєму виступі підтримав кандидатуру Бредихіна В.В. і побажав йому перемоги у голосуванні на Вченій Раді ННІ ПХВ.